O nas

KIM JESTEŚMY

Dowiedz się więcej o nas

Doran dostarcza najlepsze usługi transportowe od 1989 roku.

HISTORIA

Doran powstał w 1989 roku jako rodzinna firma przeprowadzkowa z kilkoma samochodami do dyspozycji. Od tego czasu ciągle się rozwijał, by stać się rozpoznawalną, certyfikowaną marką spedycyjną i transportową. Zawdzięczamy to naszej ciężkiej pracy oraz co ważniejsze tym wszystkim, którzy nam zaufali i powierzyli swoje rzeczy i paczki. Dziękujemy za to zaufanie. Mamy nadzieję cieszyć się Państwa zaufaniem i nie zawieść go przez wiele kolejnych lat.

DROGA JEST NASZYM DOMEM

Możemy zapewnić transport zarówno tylko kilku palet, jak i całego zestawu do 24 ton, również w specjalnych warunkach temperaturowych. Głównie wozimy ładunki z oraz do Polski, Skandynawii, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Czech i Estonii.

  • Profesjonalny personel
  • Pierwszorzędne warunki przewozowe
  • Elastyczność usług

DLACZEGO MY

  • Nowoczesna flota

    Nasza flota składa się z najnowszych – nie starszych niż 3 lata – pojazdów i naczep z firankami, z chłodniami i stałymi zabudowami, by móc zapewnić bezpieczeństwo i najlepsze warunki przewozowe dla różnych ładunków. Transporty są wykonywane naszymi samochodami.

  • System GPS śledzenia pojazdów

    Mamy możliwość kontrolowania dokładnego położenia naszych samochodów o dowolnej porze nocy i dnia, aby zapewnić dostawy na czas i móc lepiej zarządzać naszą flotą.